Sitemize hoş geldiniz. Cevap aradığınız soruları hemen sitemizde sorabilir ya da mevcut sorulara uygun cevaplar verebilirsiniz. Sorulara cevap vererek para kazanmak ister misiniz? Ayrıntılar için BURAYI TIKLAYINIZ !

Samsung Galaxy S6 Edge Plus Hakkında

0 oy
80
17 Haziran 2015 Akıllı Telefon & Tablet kategorisinde misafir sordu

Samsung Galaxy S6 Edge Plus'ın Akibeti Belli Oldu

Koreli şirketin  Samsung Galaxy S6 Edge Plus telefonu hakkında çeşitli kaynaklardan gelen yeni bilgilere göre telefonun gecikme nedenlerini açıklar nitelikte.

Ünlü araştırma şirketi Counterpoint'in raporuna göre Samsung Galaxy S6 Edge, Samsung Galaxy S6'ya göre daha fazla sattı. Bu durumun çok iyi farkında olan şirket haklı olarak Samsung Galaxy S6 Edge'in etinden sütünden daha fazla yararlanmanın peşinde. Gerçi bu durumda haksız değil.

Samsung Galaxy S6 Edge Plus Hakkında

 

Şimdi Gelelim Samsung Galaxy S6 Edge Plus'n Özelliklerine

1 cevap

0 oy
17 Haziran 2015 misafir cevapladı
17 Haziran 2015 seher.01 seçti
 
En İyi Cevap

Şimdi Gelelim Samsung Galaxy S6 Edge Plus'n Özelliklerine

Samsung Galaxy S6 Edge Plus modeli kullanıcılarına neler sunacak? Raw fotoğraf desteği S6 Edge Plus'ta olacak mı ve Şikayet edilen Ram problemi bu modelle giderilecek mi?

T-Mobile kullanıcıları Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge'in Android 5.1.1 güncellemesini almaya başladı başlamasına da işin kötü tarafı Android 5.1.1'de söylenen RAW fotoğraf desteği yok gibi gözüküyor. Oysa  Samsung'un Android 5.1.1'de özellikle de telefonun kamera kısmında önemli geliştirmeler yapacağı iddia edilmişti.

Samsung'a yakınlığıyla bilinen Sammobile sitesinin içerideki kaynaklarından öğrendiğine göre RAW fotoğraf desteği Galaxy S6 Edge Plus modelinde olacak. Kaynaklar S6 Edge Plus'ın, şikayet edilen RAM yönetimi sorununun giderildiği ilk telefon olacağını söylüyor. Bazı S6 ve S6 Edge kullanıcılarının RAM'le alakalı problemlerinin olması çeşitli internet topluluklarında dile getirilmiş bir sıkıntı.

RAM problemi raporun en dikkat çekici kısmı. Çünkü raporda S6 Edge Plus'ın çıkışına kadar S6 ve S6 Edge'in RAM sorununun düzeltilmeyeceği iddia edilmiş. Bu duruma sebep ise Ram problemini ortadan kaldıran güncellemenin sözde Samsung Galaxy S6 Edge Plus ile yapılacak olması.

5.7 inç'lik ekranla geleceği söylenen Samsung Galaxy S6 Edge Plus modeli hakkında başka bir detay yok. Telefonun aslında phablet'in diyelim 3. çeyrek içinde çıkması bekleniyor. Bazı kişiler Note 5'i (Ve Note 5 Edge'i) göstererek Note Edge Plus'a ölü doğacak bir çocuk benzetmesinde bulunuyor.

Sizin bu konudaki yorumunuz nedir? S6 veya S6 Edge sahibi misiniz? Bu modellerde RAM'le ilgili sıkıntınız var mı? Yorum kısmından gönderebilir ve diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.

Yararlanılan Kaynak: Teknokulis: http://www.teknokulis.com

5,694 soru

7,363 cevap

267 yorum

6,865 üye

Merhaba! Sorularınız mı var? Site site dolaşıp cevap aramayın. Siz Sorun biz cevaplayalım.
25 Online
0 Üye ve 25 Misafir
...