Sitemize hoş geldiniz. Cevap aradığınız soruları hemen sitemizde sorabilir ya da mevcut sorulara uygun cevaplar verebilirsiniz. Sorulara cevap vererek para kazanmak ister misiniz? Ayrıntılar için BURAYI TIKLAYINIZ !

Yaşamımıza dair faydalı bilgiler, çeşitli soru ve cevapları

0 oy
41
30 Haziran 2015 İnsan ve Yaşama Dair kategorisinde misafir sordu

Yaşamımıza dair faydalı bilgileri, çeşitli soru ve cevapları sizler için derledik umarız işinize yarar da bir faydasını görürsünüz.

2 Cevap

0 oy
30 Haziran 2015 misafir cevapladı
30 Haziran 2015 NikiHeagney2 seçti
 
En İyi Cevap

Askeri Üniformada Omuzda Bulunan Parçanın Takıldığı Yere Ne Denir? Askeri Üniformada Omuzda Bulunan Parçanın Takıldığı Yere Apolet denir.

Aşağı Yukarı 3.411gr. Olan Eski Roma Ağırlık Ölçüsü Nedir? Aşağı Yukarı 3.411gr. Olan Eski Roma Ağırlık Ölçüsü Crachma dır.

Avrupa Birliğinin başkenti neresidir? Avrupa Birliğinin başkenti Brükseldir.

Avrupa Birliğinin en fazla önemsediği, her alanda geleceğin teknolojisi olarak adlandırılan bilim dalının adı nedir? Avrupa Birliğinin en fazla önemsediği, her alanda geleceğin teknolojisi olarak adlandırılan bilim dalı Nanoteknoloji dir.

Avrupa Günü, Hangi Tarihte Kutlanmaktadır? 9 Mayıs neyin kutlandığı gündür, 9 mayısta ne kutlanmaktadır? Avrupa Günü, 9 Mayıs Tarihinde Kutlanmaktadır. 9 Mayıs Avrupa Gününün kutlandığı tarihtir.

0 oy
30 Haziran 2015 misafir cevapladı

Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi Türkiye tarafından ne zaman onaylanmıştır? Türkiye Avrupa İnsan Hakları sözleşmesini ne zaman onaylamıştır, onaylama tarihi ne zamandır? Türkiye Avrupa İnsan Hakları sözleşmesini 1954 de onaylamıştır.

Avrupa Parlamentosunun merkezi nerededir? Avrupa Parlamentosunun merkezi Strasburg tur.

Ayağa giyilen şeylerde ayak bileğinden baldıra doğru olan bölüme ne denir? Konç nedir, insan vücudundaki hangi bölüme Konç adı verilmektedir? Ayağa giyilen şeylerde ayak bileğinden baldıra doğru olan bölüme Konç denmektedir.

Aynı Dükkânlar Grubu Veya Bir İş hanında Yan Yana Dizilmiş Bir Görünüm İçinde, Aynı İşi Yapan Esnafların Topluca Veya Çoğunlukla Bulundukları Çarşı Veya Pasajlara Ne Ad Verilir? Arasta ne demektir, arasta neye denir, neyin adıdır? Aynı Dükkânlar Grubu Veya Bir İş hanında Yan Yana Dizilmiş Bir Görünüm İçinde, Aynı İşi Yapan Esnafların Topluca Veya Çoğunlukla Bulundukları Çarşı Veya Pasajlara Arasta denmektedir.

Bakırcılıkta Kullanılan " T " Biçiminde ki Örs e Ne Ad Verilir? Zava nedir, neye zava denmektedir? Bakırcılıkta Kullanılan " T " Biçiminde ki Örs e Zava adı verilmektedir.

5,694 soru

7,363 cevap

267 yorum

7,442 üye

Merhaba! Sorularınız mı var? Site site dolaşıp cevap aramayın. Siz Sorun biz cevaplayalım.
20 Online
0 Üye ve 20 Misafir
...