Sitemize hoş geldiniz. Cevap aradığınız soruları hemen sitemizde sorabilir ya da mevcut sorulara uygun cevaplar verebilirsiniz. Sorulara cevap vererek para kazanmak ister misiniz? Ayrıntılar için BURAYI TIKLAYINIZ !

Telefon olarak hangi marka ve hangi model önerirsiniz?

0 oy
189
8 Temmuz 2015 Akıllı Telefon & Tablet kategorisinde misafir sordu
10 Temmuz 2015 NikiHeagney2 yeniden kategorilendirildi
Yalnız iphone olmasın özelliklik olarak en iyisini arıyorum (samsung galaxy note 4 LG G4 vb. gibi telefon arıyorum)

1 cevap

0 oy
8 Temmuz 2015 misafir cevapladı
8 Temmuz 2015 NikiHeagney2 düzenledi
 
En İyi Cevap

Bende Samsung Galaxy Note 4 var mükemmel bir şey. Ne Iphone 6 ne, ne LG G4  de ne de başka bir şey ne ararsan var bir kere bataryası baya dayanıklı uzun süreli kullanabiliyorsunuz, Android sürümü ilk aldığınızda 4.4.4 ama internete bağlandığınız ilk anda anda Android 5 ve üzeri lollipop muydu neydi en son çıkan sürümüne güncelleyebiliyorsunuz. Aklınıza gelen ne özellik varsa bu modelde mevcuttur. Samsung Galaxy Note 4, 3320 mAh lik pili ile daha hızlı şarj edilebiliyor. Pilin tam boş halinden %50 dolu hale geçmesi için 30 dakika fişe takılı olması yeterli. Ayrıca düşük pil durumunda Ulra Güç Tasarrufu moduna geçerek SMS mesajlaşmanızı ve uzun süre konuşabilmenizi desteklemekte. 
Samsung Galaxy Note 4’de aynı zamanda S Pen kalem de geliştirilmiş. Artık bir fare şeklinde düşünebilrsiniz. Ekranlar arası kopyala-yapıştır ve sürükle-bırak işlemlerini yapabiyorsunuz. Çoklu ekran yönetimini kolaylaştıran ve bir bilgisayara oldukça yakın işlevsellik sunan Galaxy Note 4’ü kalem ile daha da rahat kullanabilrsiniz.

5.7 inç Süper Amoled Ekran, Hızlı şarj, yüksek kapasiteli batarya

Gelişmiş S Pen16 MP Arka, 3.7 MP Ön Kamera

32 GB Dahili Hafıza, Bluetooth 4.1, Android 4.4 (Kitkat) Daha ne olsun.

Hızlı şarjından tutun da kamerasına kadar her şey mükemmel. Eğer maddi durumunuz el verirse hiç düşünmeden Samsung Galaxy Note 4 alın derim note 4 olmazsa da alternatif Note 3 ü de tavsiye ederim.

5,694 soru

7,363 cevap

267 yorum

4,469 üye

Merhaba! Sorularınız mı var? Site site dolaşıp cevap aramayın. Siz Sorun biz cevaplayalım.
13 Online
0 Üye ve 13 Misafir
...