Sitemize hoş geldiniz. Cevap aradığınız soruları hemen sitemizde sorabilir ya da mevcut sorulara uygun cevaplar verebilirsiniz. Sorulara cevap vererek para kazanmak ister misiniz? Ayrıntılar için BURAYI TIKLAYINIZ !

burun estetiği ankara

12
3 Mart Yaşam Sağlık kategorisinde admin (4,944 puan) sordu

Burun şekil bozuklukları kişileri toplum içince zorlayabilir.aynı zamanda belirgin deformiteler nefes alma sıkıntılarıda yapabilir. Burun estetiği ankara operasyonları ile burun şeklinde değişiklikler sağlanabilir. Burun ucunuz kaldırılabilir. Kemeri alınabilir.

Operasyon genel anestezi altında yapılır yaklaşık 2.5 saat sürer. Sonrasında burun içine gerekli ise tampon konur silikon borulu tamponlar genelde nefes almayı az etkiler. Burun üzerine termoplastikten yapılan atel konur ve 1.hafta sonunda alınır. Bir gece yatış gerekir.

Sık sorulardan biride kapalı operasyon mu ? Açık operasyon mudur ? Sizin durumunuz ve cerrahın tecrübesi bunu belirler. Asıl olan hangi teknik uygulanırsa uygulansın dokuya saygılı olunmasıdır. Morarma şişme ilk 1 haftada olabilir. Sonrasında hızla geriler. Bu operasyonda burun orta hattına ve diğer alanlara gerekli müdahaleler yapılarak nefes alma sorunları da giderilmeye çalışılır. Burun üst kısımdaki şişlikler büyük oranda ilk aylarda geçmekte 6 ay 1 yıl içinde tamamen geçmektedir.

Estetik burun operasyonları ile bilinmesi gereken en önemli unsur bu bir ameliyattır.Beklentiniz gerçekçi olmalıdır. Herkesin burnu farklıdır. Sonuçlarda değişkendir. Ayrıntılı bilgi için uzman doktorunuza başvurmalısınız.

Kaynak: burun estetiği ankara

1 cevap

0 oy
10 Mart Enes tutal (270 puan) cevapladı
Burun ameliyatları çok acı verici oluyor. Zorunlu olmadıkça yaptırmamak en iyisi

5,588 soru

7,261 cevap

258 yorum

583 üye

Merhaba! Sorularınız mı var? Site site dolaşıp cevap aramayın. Siz Sorun biz cevaplayalım.
7 Online
0 Üye ve 7 Misafir

İlgili sorular

1 cevap
2 Ağustos 2017 Diğer kategorisinde Onur (1,250 puan) sordu
1 cevap
5 Ağustos 2017 Haber & Bilgi kategorisinde Onur (1,250 puan) sordu
0 cevap
...